O Nas

Next Step Investments

Pomagamy naszym klientom i partnerom w budowaniu rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb lub rozwiązań przedrozwojowych.

To co Nas wyróżnia

Prowadzenie działalności inwestycyjnej traktujemy jako przywilej i pasje. Prowadząc negocjacje z potencjalnymi partnerami biznesowymi chcemy wiedzieć maksymalnie wszystko o ich potrzebach tak aby oferta oraz projekt dyskutowanej nieruchomości spełniał oczekiwane założenia. Analizując inwestycje i lokalizacje zawsze jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z lokalnymi przedstawicielami samorządu i staramy się kreować przemysłową przyszłość okolicy w której inwestujemy oraz wpływać na poprawę standardów życia lokalnych społeczności. Jako inwestor prywatny angażujemy własne środki pochodzące z bieżącej działalności dlatego kluczowe są dla nas długoterminowe relacje z klientami oraz ludźmi pracującymi z nami nad projektem. Ten fakt przekłada się również na jakość realizowanych projektów i materiały , które w nich stosujemy.

Buduj Przyszłość z Najlepszymi

Zarządzamy Przestrzenią

Nie tylko budujemy powierzchnie przemysłowe zgodnie z wytycznymi klienta, ale także wynajmujemy hale przemysłowo-logistyczne oraz powierzchnie biurowe. Dostosowujemy powierzchnie do specjalnych wymagań najemców.

Projektujemy i Budujemy dla przemysłu

Projektujemy rozwiązania dla przemysłu. Nasi architekci posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu powierzchni przemysłowych i biurowych. Stosujemy najnowsze rozwiązania w trosce o klienta. 

Przewiń do góry