Inwestycja Nowa Sól

Previous slide
Next slide

Szczegóły Projektu

Inwestycja BTS dla klientów powstała w 6 miesiecy

Pierwszy etap to projekt zrealizowany o powierzhcni produkcyjnej 5 000 mkw. Budynek dedykowany został dostarczony w sześć miesięcy od podpisania umowy najmu. Nasza lokalizacja to południowa część strefy przemysłowej w Nowej Soli położona 2 km od węzła drogi ekspresowej S3. Budynek został wyposażony w specjalny system rekuperacji oraz klimatyzacj. Wyzwaniem była specjalnie odseparowana część produkcyjna pod procesy piaskowania metali, która wymagała specjalnego przygotowania posadzki. Tereny należące do spółki w tej lokalizacji posiadają potencjał na rozbudowę pod potrzeby klienta.

Specyfikacja techniczna

Nowoczesne rozwiązania

Budynek jest inwestycją dedykowaną pod potrzeby klienta prowadzona w konsultacji i zgodnie z wymaganiami najemcy. Hala jest naturalnie doświetlona poprzez świetliki w dachu w postaci 12% naturalnego światła. Ponadto nowoczesny system instalacji pozwala na przeprowadzenie procesu rekuperacji w postaci odzyskania energii termicznej w procesu produkcyjnego i wykorzystanie do ogrzewania pomieszczeń w budynku.

Specjalistyczne wyposażenie

Ze względu na rodzaj wytwarzanych produktów w budynku zastosowano specjalny system ochrony przeciwpożarowej, spełniajacy warunki otrzymania certyfikatu wysokiego stopnia ochorny przeciwpożarowej.

Najnowsze Realizacje

Świebodzin Zachód

Hala produkcyjno-logistyczna

Skwierzyna

Hala produkcyjna

Gubin

Projekt zabudowy
Scroll to Top

Formularz Kontaktowy