+48 501 075 375

Zadzwoń do nas

mj@nextstepinvests.com

Napisz do nas

Strzelecka 1, Świebodzin

Odwiedź nas

Inwestycja Świebodzin Południe

Previous slide
Next slide

Szczegóły Projektu

Inwestycja BTS dla klientów powstała w 6 miesiecy

Świebodzin Południe to inwestycja polegająca na realizacji trzech samodzielnych budynków klasy „A”. Teren inwestycyjny spółki położony jest w specjalnie dedykowanej strefie przemysłowej w południowej części miasta położonej 1,5 km od węzła „Świebodzin Południe”. Zrealizowany został budynek „A” o powierzchni 7 000 mkw gdzie obecnie skandynawski producent wysokiej jakości mebli biurowych prowadzi działalność produkcyjną. Wartością dodaną budynku zaprojektowany pod indywidualne zamówienie klienta reprezentacyjny biurowiec przy wejściu do budynku. Obecnie trwają prace projektowe na kolejne dwa budynki w sąsiedztwie o łącznej powierzchni 22 000 mkw.

Specyfikacja techniczna

Oświetlenie

Hala jest naturalnie doświetlona po przez świetliki w dachu w postaci 12% naturalnego światła. Ponadto nowoczesny system instalacji pozwala na przeprowadzenie procesu rekuperacji w postaci odzyskiwania energii termincznej z procesu produkcyjnego i wykorzystania do ogrzewania pomieszczeń w budynku.

Dodatkowe wyposażenie

Ze względu na rodzaj wytwarzanych produktów w budynku zastosowano specjalny system ochrony przeciwpożarowej, spełniajacy warunki otrzymania certyfikatu wysokiego stopnia ochorny przeciwpożarowej.

Najnowsze Realizacje

Skwierzyna

Hala produkcyjno-logistyczna

Nowa Sól

Hala produkcyjna

Gubin

Projekt zabudowy
Scroll to Top