Inwestycja Kożuchów

Previous slide
Next slide

Szczegóły Projektu

Projekt przewiduje fazową zabudowę w formule BTS budynków pod potrzeby produkcyjno-logistyczne.

Teren inwestycyjny w Kożuchowie to powierzchnia 8 hektarów przy ulicy inwestycyjnej gdzie spółka planuje wybudować 30 000 mkw powierzchni przemysłowej klasy „A”. Kożuchów to miasto z duszą przemysłową. W latach osiemdziesiątych w mieście prowadzona była produkcja sprzęgieł samochodowych FSO. Nasz teren inwestycyjny leży na obrzeżach miasta 8 km od węzła S3 Nowa Sól. Pierwsza faza inwestycji przewiduje dostarczenie budynku produkcyjno-magazynowego o powierzchni 12 000 mkw. Atutem lokalizacji jest przynależność terenu do Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tereny zostały przygotowane przez Urząd Miasta Kożuchów jako specjalna alternatywa do prężnie rozwijającej się Nowej Soli. Spółka przewiduje rozpocząć pierwsze prace budowlane w II kwartale 2020 roku. Kożuchów zlokalizowany jest 25 km od Zielonej Góry, 240 km od Berlina oraz 150 km od Wrocławia.

Lokalizacja

Teren zlokalziowany jest 8 km od węzła S3 Nowa Sól na obrzeżach miasta Kożuchów co jest udogodnieniem ponieważ transport ciężki nie jest transitem przez miasto.

Strefa ekonomiczna

Minimalny unit to 5 000 m2 – do 12 000 m2. Atutem lokalizacji jest fakt, iż teren należy do Specjalnej Strefy Ekonomicznej stwarzając możliwość korzystania z ulg dla potencjalnych użytkowników budynków.

 

 

Najnowsze Realizacje

Świebodzin

Hala produkcyjno-logistyczna

Nowa Sól

Hala produkcyjna

Gubin

Projekt zabudowy
Scroll to Top

Formularz Kontaktowy